SPŁYWY KAJAKOWE

Proponujemy Państwu także spływy kajakowe urokliwą rzeką Wdą, która w znacznym odcinku biegnie przez tereny Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Najciekawszy naszym zdaniem 14 kilometrowy odcinek z Borska do Wojtala to wyprawa na kilka godzin, zarówno dla początkujących jak i dla wprawnych kajakarzy. Obsługujemy grupy do 20 osób, większe grupy we współpracy z zaprzyjaźnionymi wypożyczalniami. Posiadamy własny transport.

Dysponujemy wygodnymi i lekkimi kajakami polietylenowymi Aquarius Pro Tour, które posiadają szczelną komorę do schowania podręcznego bagażu, profilowane siedziska z wygodnymi poduszkami, dodatkowe miejsce dla dziecka do lat 4 oraz mapnik. 

Dla każdego uczestnika spływu zapewniamy kamizelki asekuracyjne oraz lekkie wiosła z fibrylonu. Posiadamy również do wypożyczenia beczki wodoszczelne o różnych wymiarach.  Dla grup zorganizowanych za dodatkową opłata zapewniamy opiekę ratownika WOPR.

OBSŁUGIWANE TRASY

Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, delektować się pięknem otaczającej Cię przyrody – płyń z Nami wielewskimi kajakami! Zadzwoń i zapytaj o ofertę, każdy spływ wyceniamy indywidualnie w zależności od trasy i ilości osób.