ORGANIZACJA IMPREZ

ADRES OŚRODKA

RESTAURACJA LAS I WODA

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

Do końca kwietnia restauracja jest zamknięta.

 Zapraszamy do składania zamówień na catering okolicznościowy pod nr tel. 784 844 786

Zasmakuj w kuchni kaszubskiej!

Nasza Restauracja Las i Woda od wielu lat jest prowadzona przez te same kucharki z pasją i talentem do przyrządzania pysznych dań. Zapewniamy rodzinną, domową kuchnię z nutą kaszubskich smaków lasu i wody, w tym przede wszystkim ryb, grzybów oraz dziczyzny.

Wierzymy, że jakość potraw kryje się w używanych składnikach, dlatego dbamy, aby produkty były zawsze świeże dzięki codziennym, regularnym dostawom oraz współpracy z lokalnymi wytwórcami. 

W naszej restauracji goście mogą spróbować dań tradycyjnych i regionalnych, a także domowych ciast, drożdżowych bułeczek i pieczywa własnego wypieku, które od dawna są niezmiennymi słodkimi ulubieńcami dzieci i starszych. Tylko ostrzegamy, że swojski chlebek i drożdżówka bardzo szybko się rozchodzą!

W okresie wakacyjnym istnieje również możliwość zakupu słoików z przetworami naszego wyrobu – grzybków oraz ryb w occie, a także zupy kurkowej i innych sezonowych wytworów.

Dania obiadowe serwujemy w formie szybkiej obsługi bemarowej – do wyboru zawsze jest kilka rodzajów zup oraz dań głównych, a każdy może skompletować swój zestaw od podstaw, wybierając swoje ulubione produkty. Poza sezonem letnim dania są podawane do stolika. 

OFERTA CODZIENNA

ZESTAW ŚNIADANIOWY DNIA - 25 zł

Godziny serwowania 9:00 - 11:00

ZESTAW OBIADOWY DNIA
zupa - 11 zł
danie główne - 29 zł

Godziny serwowania 13:30 - 16.30

NAPOJE I PRZEKĄSKI BAROWE

Dania szybkiej obsługi:

- frytki
- zapiekanki
- hot dogi
- hamburgery, cheeseburgery
- bułki jarskie
- gofry, lody oraz desery lodowe

Ciepłe i zimne napoje:

- napoje butelkowe
- smaczne kawy i herbaty
- zimne piwo butelkowe oraz beczkowe
- kolorowe drinki

Ta strona wykorzystuje pliki cookies

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIE DO ANALIZY RUCHU. UDOSTĘPNIAMY RÓWNIEŻ INFORMACJE O KORZYSTANIU Z NASZEJ STRONY PARTNEROM ANALITYCZNYM, KTÓRZY MOGĄ ŁĄCZYĆ JE Z INNYMI INFORMACJAMI, KTÓRE IM PRZEKAZUJESZ LUB KTÓRE GROMADZĄ POPRZEZ KORZYSTANIE Z ICH USŁUG. DALSZE KORZYSTANIE OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PRYWANOTŚCI