ORGANIZACJA IMPREZ

ADRES OŚRODKA

Plaża nad Jeziorem Wielewskim

Dużą atrakcją ośrodka jest bardzo czyste Jezioro Wielewskie. Urocza, niewielka plaża na terenie ośrodka jest przygotowana do dyspozycji naszych gości. Na plaży są miejsca nasłonecznione i zacienione wysokimi drzewami. Są na niej fragmenty trawiaste i piaszczyste – każdy więc znajdzie tam miejsce odpowiednie dla siebie. Jeżeli masz już dość miejskiego zgiełku i marzysz o spokojnym widoku zachodzącego słońca nad jeziorem, chętnie usiądziesz na plaży i zapomnisz o codziennych problemach to miejsce jest specjalnie dla Ciebie!

O Twoje bezpieczeństwo dbają wyszkoleni ratownicy

Bezpieczeństwo naszych Gości jest najważniejsze!

W sezonie wysokim, w godzinach od 10:00 do 18:00 nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwają dobrze wyszkoleni ratownicy WOPR. Przy plaży znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego z kajakami i rowerami wodnymi oraz boisko do siatkówki plażowej i koszykówki.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIE DO ANALIZY RUCHU. UDOSTĘPNIAMY RÓWNIEŻ INFORMACJE O KORZYSTANIU Z NASZEJ STRONY PARTNEROM ANALITYCZNYM, KTÓRZY MOGĄ ŁĄCZYĆ JE Z INNYMI INFORMACJAMI, KTÓRE IM PRZEKAZUJESZ LUB KTÓRE GROMADZĄ POPRZEZ KORZYSTANIE Z ICH USŁUG. DALSZE KORZYSTANIE OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PRYWANOTŚCI