WYPOŻYCZALNIA

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Wypożyczalnia sprzętu wodnego czynna jest w sezonie głównym codziennie w godzinach 10.00 – 18.00. Poza sezonem prosimy o kontakt z recepcją ośrodka. Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy sprzęt wodny najwyższej jakości

SPRZĘT WODNY

Cena za 1 h: 15zł
Cena za cały dzień: 75zł

Cena za 1 h: 20zł
Cena za cały dzień: 100zł

Cena za 1 h: 20zł
Cena za cały dzień: 100zł

Cena za 1 h: 30zł
Cena za cały dzień: 150zł

Cena za 1 h: 12zł
Cena za cały dzień: 50zł

Cena za 1 h: 8zł
Cena za cały dzień: 40zł

SPŁYWY KAJAKOWE

Spływ kajakowy urokliwą rzeką Wdą

Proponujemy Państwu także spływy kajakowe urokliwą rzeką Wdą, która w znacznym odcinku biegnie przez tereny Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Najciekawszy naszym zdaniem 14 kilometrowy odcinek z Borska do Wojtala to wyprawa na kilka godzin, zarówno dla początkujących jak i dla wprawnych kajakarzy.

Skontaktuj się z nami i
ZORGANIZUJ SPŁYW!

OBSŁUGIWANE TRASY NA WDZIE

  • BORSK - WOJTAL 14KM
  • BORSK - CZARNA WODA 22KM
  • WOJTAL - ZŁE MIĘSO 12,5KM
  • WOJTAL - ZIMNE ZDROJE 16,5KM
  • LIPUSZ - CZARLINA 16,5KM

Długość trasy: 14 km
Czas: ok 4-5 godzin.

Na początku trasy jedna przenoska w Abisynii Górskiej, na tzw. górskich mostach. Na trasie Rezerwat Przyrody Kręgi Kamienne w Odrach oraz stary młyn wodny, elektrownia wodna i stawy hodowlane pstrąga w Wojtalu. Można tu kupić świeżego pstrąga a także zjeść pyszną rybkę w miejscowym barze.

Długość trasy: 22 km
Czas: ok 6-7 godzin.

Na trasie kilka mostów kolejowych, pola biwakowe i miejsca na ognisko. W Czarnej Wodzie przed mostem drogowym miejsce postojowe – stąd najbliżej do sklepu i restauracji.

Długość trasy: 12,5 km
Czas: ok 3-4 godzin.

Płytszy i szybszy odcinek rzeki. Na trasie kilka mostów kolejowych oraz mniejszych mostków. W Czarnej Wodzie przed mostem drogowym miejsce postojowe – stąd najbliżej do sklepu i restauracji.

Długość trasy: 16,5 km
Czas: ok 5 godzin.

Za postojem w Złym Mięsie bystrzejszy nurt rzeki. Postój w Zimnych Zdrojach po prawej stronie rzeki, sklep w odległości 500 m.​​​​​​​restauracji.

Długość trasy: 16,5 km
Czas: ok 5 godzin.

Start spływu na polu biwakowym. Trasa częściowo wiedzie przez łąki, częściowo przez jezioro Schodno. Na końcu jeziora pole biwakowe. Potem nurt staje się szybszy, po drodze kilka mostów. W miejscowości Loryniec sklepy. Koniec spływu w Czarlinie na polu biwakowym przy barze „u Jarosi”.

Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, delektować się pięknem otaczającej Cię przyrody – płyń z Nami wielewskimi kajakami! Zadzwoń i zapytaj o ofertę, każdy spływ wyceniamy indywidualnie w zależności od trasy i ilości osób.

OBSERWUJ NAS I
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Close Menu